Pomoc przy pierwszym logowaniu

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową platformę e-rezerwacji. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu informatycznemu mogą Państwo na naszej stronie łatwo i szybko sprawdzić dostępność poszczególnych specjalistów, zarezerwować lub odwołać wizytę u lekarza. Ponadto nasza aplikacja umożliwia podgląd listy zarezerwowanych i odbytych wizyt, wystawionych skierowań, które nie mają przypisanego terminu wizyty.

Utworzenie i aktywacja konta dostępu do nowej platformy e-rezerwacji może przebiegać na 2 sposoby:

  • Krok 1 – dostęp do pierwszego poziomu aktywacji konta (uprawniającego do umówienia i odwołania 5 wizyt w placówkach Grupy LUX MED, uzyskania podglądu listy zarezerwowanych wizyt oraz ich odwołania) można uzyskać on-line wybierając w zakładce e-rezerwacja link „załóż konto”. System poprosi o wprowadzenie danych – imienia i nazwiska, pesel, numeru telefonu komórkowego. UWAGA! wprowadzone dane muszą być zgodne z danymi znajdującymi się w systemie medycznym Grupy LUX MED. Po wprowadzeniu danych należy kliknąć przycisk „załóż”.


  • Krok 2 –dostęp do drugiego poziomu – pełnej aktywacji konta (uprawniającego do umawiania i odwoływania wizyt w placówkach Grupy LUX MED, uzyskania podglądu listy zarezerwowanych i odbytych wizyt z okresu ostatniego roku w placówkach Grupy LUX MED, uzyskania podglądu wystawionych skierowań, które nie mają przypisanego terminu wizyty placówkach Grupy LUX MED, korzystania z nowych funkcjonalności udostępnianych Pacjentom w systemie e-rezerwacji) W tym celu należy osobiście zgłosić się do dowolnego stanowiska recepcyjnego Centrum Medycznego Grupy LUX MED.

W przypadku problemów z logowaniem lub utraty hasła, należy skontaktować się z Infolinią LUX MED: 22 33 22 888 (z telefonów komórkowych) lub osobiście zgłosić do dowolnego stanowiska recepcyjnego Centrum Medycznego Grupy LUX MED.

Więcej informacji o usłudze, znajdą Państwo w regulaminie e-rezerwacji oraz najczęściej zadawanych pytaniach (FAQ).

Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam informacje są przechowywane i udostępniane w sposób zgodny z wymogami prawa oraz polityką bezpieczeństwa informacji LUX MED Sp. z o.o.. Dane są bezpieczne, chronimy je protokołem szyfrującym SSL